• Rekomendacja w aptece Krzysztof Pytel

Brak towaru
37.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 14
Kurer InPost 16.5
Dostępność 0 szt.
Waga 0.25 kg
ISBN 978-83-954159-0-6
Zostaw telefon

"Rekomendacja w aptece" Krzysztof Pytel

Stan:  bardzo dobry -

Uwagi:  rysy, lekkie obicia, drobne zagięcia

Rok wydania:  2019

Opis:

Książka Rekomendacja w aptece jest pierwszym na rynku, uwzględniającym w pełni realia polskich aptek, przewodnikiem po najskuteczniejszych metodach pracy związanych z rekomendacją w aptece. Powstała na podstawie ogromnej liczby szkoleń, które przeprowadziłem dla farmaceutów w ostatnich latach.

Dzięki niej, po pierwsze, przekonasz się, że rekomendacja może być narzędziem do udzielania porad pacjentowi.

Po drugie, dowiesz się, jak możesz realizować tę część Twojej pracy w sposób prosty i w pełni zgodny z etyką zawodu farmaceuty.

Po trzecie, nauczysz się wykorzystywać pytania, które sprawią, że w ogóle nie będziesz musiał rekomendować, bo samo pytanie dostarczy pacjentowi niezbędnych informacji.

Po czwarte, dowiesz się, jak reagować w sytuacji trudnej.

I po piąte, poznasz praktyczne ćwiczenia do samodzielnego przepracowania, które umożliwią Ci nabycie umiejętności dopasowanych do Twoich konkretnych potrzeb.

Dla kogo jest książka Rekomendacja w aptece?

Dla farmaceuty pracującego w aptece. To na Twoich barkach spoczywa ciężar codziennej pracy w aptece i niełatwej obsługi pacjenta, którego wymagania są coraz większe. Coraz większe są również wymagania Twojego pracodawcy. Ta książka ułatwi Ci pracę i podniesie zadowolenie pacjenta.

Dla przedstawiciela handlowego współpracującego z aptekami oraz przedstawiciela medycznego odwiedzającego lekarzy. Dowiesz się, jak możesz skuteczniej i z mniejszym wysiłkiem wspierać tych, z którymi na co dzień współpracujesz.

Dla marketing managera odpowiedzialnego za komunikację produktową. Dowiesz się, jakie elementy w materiałach edukacyjnych dla farmaceutów, lekarzy czy samych pacjentów mają kluczowe znaczenie w budowaniu przewagi Twoich produktów.


Dodatkowe informacje:

Na życzenie przesyłamy dodatkowe zdjęcia książek.

Istnieje możliwość odbioru książki w Bydgoszczy, na ulicy Gdańskiej 57.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci