• Uzdrowienie więzi rodzinnych Kenneth McAll

Symbol: 13483666937
Brak towaru
65.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 14
Kurer InPost 16.5
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg
ISBN 9788389368973
Zostaw telefon

Dr Kenneth McAll – Uzdrowienie więzi rodzinnych

Stan: dobry

Uwagi: rysy, wygięta okładka, lekkie zagięcia, pożółkłe strony

Rok wydania: 2007

Opis:

Świadectwo psychiatry dr Kennetha McAlla, gorliwego chrześcijanina, nt. uzdrawiającej mocy Eucharystii i modlitwy Ojcze nasz dotyczącej:

więzi między pokoleniami,

dziedziczenia skłonności i uzależnień,

oddania się Chrystusowi,

przebaczenia w rodzinie,

objęcia miłością popełniających błędy dawniej i obecnie.

  1. Zerwanie więzi (fragment rozdziału)

Gdy przychodzą do mnie pacjenci, często po latach nieskutecznego leczenia medycznego i psychiatrycznego, mogą być bardzo zamknięci w sobie oraz niechętni do współpracy i zaufania kolejnemu lekarzowi. Najpierw muszę się zapoznać z historią ich choroby, przeanalizować poprzednie diagnozy i sprawdzić, czy wszystkie konieczne badania medyczne zostały wykonane i czy nic nie zostało pominięte. Gdy narodzi się już obopólne zaufanie, pacjenci zazwyczaj są w stanie zdjąć z siebie ciężar „sekretów”, które są źródłem ich chorób.

Wiele emocjonalnych problemów ma swoje źródło w czysto biochemicznych zaburzeniach, którym można łatwo zaradzić stosując odpowiednie lekarstwa. Jednak wiele głębokich ran emocjonalnych wymaga nie tylko innego rodzaju terapii, ale również oddanej miłości chrześcijańskiej wspólnoty. Nie należy lekceważyć żadnych środków, dzięki którym można osiągnąć pełne uleczenie danej jednostki.

Coraz więcej odsyłanych do mnie pacjentów przyznawało, że byli nawiedzani przez „duchy” lub natrętne „głosy” z innego świata, które tylko oni widzieli i słyszeli, i które psychiatrzy uznawali za przejaw szaleństwa. Przypominało to tradycyjne chińskie wierzenia o dobrych i złych duchach, o których tyle razy słyszałem, gdy mieszkałem na Dalekim Wschodzie. Stopniowo zacząłem sobie zdawać sprawę, że te duchy i głosy nie były urojeniem i że różniły się między sobą. Niektóre wydawały się złe i często były wynikiem praktykowania okultyzmu, podczas gdy inne wydawały się być neutralnymi, nieszkodliwymi głosami błagającymi o pomoc. Czasami pacjent identyfikował je jako należące do niedawno zmarłego krewnego, ale często nie potrafił ich z nikim powiązać.

Kim były te nieproszone, niespokojne duchy? Dlaczego i w jaki sposób zniewalały żywych ludzi? Dzięki starannej i często bolesnej analizie przeżyć moich pacjentów, dzięki wysłuchaniu ich, gdy zaczynali mi ufać, dzięki zwróceniu się do Boga z niezachwianą wiarą, że wysłucha ich z miłością i że zawsze im wybaczy, byliśmy w stanie znaleźć odpowiedzi na te pytania. (...)

Dodatkowe informacje:

Na życzenie przesyłamy dodatkowe zdjęcia książek.

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych aukcji.

Codziennie dodajemy dużo nowych pozycji.

Istnieje możliwość odbioru książki w Bydgoszczy, na ulicy Gdańskiej 57.

Zakupione produkty wysyłamy najpóźniej w następnym dniu roboczym.

ISBN 9788389368973
Tytuł Uzdrowienie więzi rodzinnych
Autor Kenneth McAll
Rok wydania 2007
Liczba stron 129
Szerokość produktu 18 (3)
Wysokość produktu 25
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci